FIBA Čempionų lygoje pirmadienį įvyko L grupės rungtynės kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Rytas“. Strasbūro SIG (3/2) klubas namuose po pratęsimo 98:86 (24:16, 25:22, 21:24, 12:20, 16:4) įveikė Vengrijos ekipą Sambothėjaus „Falco“ (0/5).

„Rytas“ vengrų dovanos nesulaukė – Čempionų lygoje „Falco“ po pratęsimo krito prieš SIG<br> FIBA nuotr.

Mar 14, 2022, 11:35 PM

Trečio kėlinio viduryje „Falco“ turėjo net 19 taškų deficitą, tačiau jį sugebėjo panaikinti ir turėjo puikią galimybę laimėti rungtynes.

Vengrai likus žaisti 28 sekundes atsilikinėjo 81:82, tačiau prie baudų linijos stojo Akos Kelleris. Visgi, tik vienas krepšininko metimas buvo tikslus. Likus žaisti 12 sekundžių Zoltanas Perlas perėmė kamuolį ir pats išmetė dvitaškį paskutinėmis sekundėmis galėjusį padovanoti pergalę Sambothėjaus klubui, tačiau metimas skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu iniciatyva nuo pirmųjų sekundžių priklausė šeimininkams ir SIG klubas šventė pergalę.

Strasbūras po penkių rungtynių turi 3 pergales ir šiuo metu žengia antroje vietoje. „Falco“ savo sąskaitoje pergalių neturi ir užima paskutinę vietą.

„Rytas“ po keturių rungtynių savo sąskaitoje turi 2 pergales ir užima trečiąją vietą. Antradienį vilniečiai namuose susitiks su grupės lyderiais Tenerifės „Lenovo“ krepšininkais. Nesėkmės atveju „Rytas“ prarastų net teorines galimybes patekti į „TOP 8“ etapą.