Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ nutraukė nesėkmių seriją bausdami silpniausią NBA ekipą

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (28/40) klubas namuose 130:105 (29:32, 39:23, 30:17, 32:33) sutriuškino „Houston Rockets“ (17/51) ekipą.

J.Valančiūnas pelnė 32  taškus.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 14, 2022, 6:48 AM, atnaujinta Mar 14, 2022, 7:10 AM

„Pelicans“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją ir laikosi dešimtoje vietoje Vakarų konferencijoje.

„Rockets“ yra mažiausiai pergalių šį sezoną iškovojanti NBA ekipa.

29 metų J.Valančiūnas sužaidė galingas rungtynes, per 27 min. pelnęs 32 taškus (11/15 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/7 baudų) ir atkovojęs 10 kamuolių. Jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Jam tai buvo 41-asis dvigubas dviženklis šį sezoną.

„Pelicans“ rungtyniavo be traumuoto lyderio Brandono Ingramo.

Šeimininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį, tačiau po antrojo jau pirmavo 68:55 ir vis didino skirtumą po pertraukos.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 32 (11/15 dvitaškių, 7/7 baudų, 10 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 21 (6 atk. kam.), Naji Marshallas 17 (10 atk. kam.), Jose Alvarado 16 (10 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 12.

„Rockets“: Jalenas Greenas 17, Davidas Nwaba 15, Jae'Seanas Tate'as 14, Joshas Christopheris 13.