Domantas Sabonis su „Kings“ nutraukė nuopuolį, o pergalę prieš „Bulls“ paženklino galingu dėjimu Pranešė apie kūdikio gimimą

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (25/45) klubas namuose 112:103 (27:17, 36:26, 25:34, 24:26) įveikė „Chicago Bulls“ (41/27) krepšininkus.

Domatas Sabonis pasižymėjo galingu dėjimu.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 15, 2022, 7:02 AM, atnaujinta Mar 15, 2022, 10:30 AM

„Kings“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją ir Vakarų konferencijoje lieka 13-as.

Artūro Karnišovo vadovaujamas „Bulls“ žengia tarp Rytų konferencijos lyderių.

25 metų D.Sabonis šiose rungtynėse per 38 min. pelnė 22 taškus (6/14 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 10/10 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir 4 sykius prasižengė.

Po rungtynių D.Sabonis pranešė, kad savaitgalį jam gimė kūdikis, todėl šeštadienį nežaidė NBA rungtynių.

Antrajame kėlinyje lietuvis atkovojęs kamuolį pasižymėjo galingu dėjimu per juodkalnietį Nikolą Vučevičių.

Varžovui kliuvo per veidą, todėl D.Sabonis iškart jo atsiprašė.

N.Vučevičius pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 63:43, tačiau po trijų skirtumas ištirpo iki 88:77, o paskutinio ketvirčio pradžioje liko tik taškas – 90:89.

Tačiau „Kings“ atsilaikė ir iškovojo svarbią pergalę, kuri palieka vilčių užimti 10-ąją vietą ir žaisti įkrintamosiose varžybose.

Sakramento komandoje rezultatyviau iš lietuvį žaidė tik De'Aaronas Foxas, kuris per 41 min. pelnė 34 taškus.

„Bulls“ lyderis Zachas LaVine'as per 36 min. surinko 27 taškus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34 (10/17 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 5/6 baudų, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (6/14 dvitaškių, 10/10 baudų, 7 atk. kam.), Davionas Mitchellas 16, Donte DiVincenzo 15.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 27 (6/11 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 9/9 baudų, 6 rez. perd.), Nikola Vučevičius 23 (7/15 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 21 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Coby White'as 13.