Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22/6) penktadienį Eurolygos namų rungtynės 82:70 (22:15, 25:17, 18:19, 17:19) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ (13/16) krepšininkus.

Naudingai rungtyniavęs R. Jokubaitis svariai prisidėjo prie „Barcelona“ pergalės prieš „Crvena zvezda“<br>G.Bitvinsko nuotr.

2022-03-18 21:53, atnaujinta 2022-03-18 23:57

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pagrindinį rungtynių spurtą surengė pirmojo kėlinio pabaigoje ir jį pratęsė antro kėlinio pradžioje. Rezultatui esant 15:15 „Barcelona“ pirmą ketvirtį užbaigė 7:0, о sekantį pradėjo 13:2.

Atsipalaidavę katalonai saugiai kontroliavo rungtynes, tačiau lemiamo ketvirčio viduryje Belgrado klubas pavojingai priartėjo iki 7 taškų deficito (75:68). Visgi, Dante Exumas pelnė 5 svarbius taškus ir užtikrino Šaro ekipos pergalę.

Nugalėtojų gretose puikiai rungtyniavo Rokas Jokubaitis. Gynėjas per 15 minučių surinko 10 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), 1 atkovotą ir 2 prarastus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 15 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Dante Exumas 13, Brandonas Daviesas 12, Rokas Jokubaitis 10.

„Crvena zvezda“: Ognjenas Dobričius 17, Nikola Ivanovičius 13.

„Barca“ po 28 rungtynių turi 22 pergales ir užima 1-ąją vietą Eurolygoje.

Belgrado klubas sužaidė rungtynėmis daugiau ir su 13 laimėjimų žengia 10-oje vietoje.

Belgrade pergalę šventė „Barcelona“ krepšininkai rezultatu 76:69.