LKL autsaiderių akistata Kėdainiuose: „Pieno žvaigždžių“ pergalė pratęsė „Nevėžio“ nuopuolį

LKL čempionato rungtynėse šeštadienį Kėdainiuose „Nevėžis“ (5/17) pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4/18) komandai 85:92 (18:18, 18:33, 29:18, 20:23) ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.

Kėdainių klubas patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 19, 2022, 4:51 PM, atnaujinta Mar 19, 2022, 7:14 PM

Antrajame kėlinyje solidų pranašumą susikrovusi Pasvalio ekipa nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Pirmasis rungtynių kėlinys favoritų neišryškino: komandos keitėsi taikliais metimais ir po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje atsispindėjo lygi kova – 18:18.

Sėkminga antrojo kėlinio pradžia pasvaliečiams (5:0) diktavo tolimesnį pirmosios rungtynių pusės tempą. Per likusį laiką antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai sužaidė dar kelias rezultatyvias atkarpas, kurios dar iki ilgosios pertraukos Manto Šerniaus auklėtiniams leido susikrauti solidų pranašumą 51:36.

Po pertraukos į aikštelę sugrįžę Kėdainių komandos krepšininkai per kiek daugiau nei penkias trečiojo kėlinio minutes panaikino beveik visą antrajame kėlinyje susikrautą „Pieno žvaigždžių“ komandos pranašumą (57:58), tačiau persverti rezultato „Nevėžio“ krepšininkams nepavyko.

Nors ir trapų, tačiau pranašumą išlaikė svečiai iš Pasvalio – 69:65.

Lemiamame ketvirtyje vyko atkakli dvikova.

Kėdainių ekipai trūko labai nedaug, jog rungtynių eigą pakreiptų kita linkme, tačiau pirmoje rungtynių pusėje pasvaliečių susikrauta persvara leido svečiams atsilaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Pasvalio ekipoje išsiskyrė Arnas Beručka. Krepšininkas žaidė beveik be keitimų, aikštelėje praleido 39 minutes, pataikė 4 tritaškius iš 9 bandymų, iš viso pelnė 26 taškus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Amaras Sylla 24 (7 atk. kam.), Marius Valinskas 17 (14 rez. perd.), Rihardas Kuksikas 14 (7 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 26 (4/7 dvit., 5/9 trit., 6 atk. kam., 29 naud.), Randy Culpepperis 15, Dmytro Skapincevas 13, Markellis Johnsonas 10.

Abi ekipos nepatenka į ketvirtfinalį besibaigiančiame reguliariajame čempionate, nors „Nevėžis“ dar turi nedidelių vilčių.

„Pieno žvaigždės“ per pastarąsias 11 rungtynių buvo iškovojęs tik vieną pergalę.

„Nevėžis“ pratęsė pralaimėjimų seriją iki šešių, o prieš ją buvo iškovojęs porą pergalių iš eilės.