LKL čempionate V. Šeškui su Jonavos klubu nepavyko pasinaudoti „Ryto“ europiniu nusivylimu: po pertraukos buvo nublokšti

LKL čempionate sekmadienį sužaistose vienintelėse rungtynėse Jonavoje „CBet“ (10/13) krepšininkai 67:91 (18:18, 23:23, 16:20, 10:30) neatsilaikė prieš Vilniaus „Rytą“ (20/3).

Edvinas Šeškus.<br>G.Šiupario nuotr.
Virginijus Šeškus.<br>G.Šiupario nuotr.
 Ivanas Buva.<br> LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 20, 2022, 5:00 PM, atnaujinta Mar 20, 2022, 7:49 PM

Iki pertraukos vyko lygi kova, o antrąją mačo pusę šeimininkai pralaimėjo 26:50.

Jonavos ekipa suklupo ketvirtą sykį iš eilės.

Pirmieji du kėliniai klostėsi labai lygiai.

Vos tik vilniečiai pabandydavo pabėgti, tritaškį smeigdavo Lachlanas Andersonas, Vitalijus Kozys ar Emmanuelis Lecomte’as – 27:27.

Šiuo ginklu jonaviškiai ir išsilaikė kovoje, tuo tarpu vilniečiai išnaudojo ne visas lengvas progas nuo baudų metimo linijos ir po dviejų kėlinių buvo lygu – 41:41.

Po pertraukos situacija keitėsi: „Rytas“ surengė spurtą 10:0, o šeimininkai negalėjo pelnyti taškų beveik pusę ketvirčio, kol iš toli nepataikė Edvinas Šeškus – 51:44.

Nepaisant to, kad „CBet“ bandė atgyti, Gytis Radzevičius ir Jarvisas Williamsas tempė į priekį savo ekipą – 61:49.

Vis tik šįkart sustojo vilniečiai: E.Lecomte’as ir V.Kozys sumetė baudas, E.Šeškus ir L.Andersonas po dvitaškį, tad skirtumas sparčiai tirpo – 61:57.

E.Šeškus taikliu šūviu atidarė ketvirtąjį kėlinį, tačiau vėliau svarstyklės vėl krypo svečių naudai.

16:2 – tokia buvo vilniečių atkarpa, leidusi artėti prie pergalės – 77:61.

Galiausiai tvirtai finišavęs „Rytas“ išsivežė įtikinamą pergalę iš Jonavos.

„Ryto“ gretose išsiskyrė Ivanas Buva, trečiąkart sezone pasiekęs arba viršijęs 30 naudingumo balų ribą. Šįkart jo sąskaitoje – 22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai bei 30 naudingumo balų.

„CBet“: Juanas Palaciosas 14 (8 atk. kam.), Emmanuelis Lecomte’as (5 rez. perd.) ir Edvinas Šeškus po 12, Evaldas Šaulys ir Vitalijus Kozys (3/7 trit.) po 11.

„Rytas“: Ivanas Buva 22 (7 atk. kam.), Kennethas Smithas 15 (6 rez. perd.), Margiris Normantas ir Jarvisas Williamsas (7 atk. kam.) po 11, Arnas Butkevičius 10.

Vilniečių nuotaika buvo prasta – šią savaitę komanda po triuškinamo pralaimėjimo namuose atsisveikino su viltimis žaisti FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalyje.

Tačiau LKL čempionate laižytis žaizdas nėra kada: antrąją vietą užimantiems vilniečiams į nugarą kvėpuoja 12 rungtynių iš eilės laimėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (19/5).

Šios komandos Jonavoje jau žaidė sausio 13-ąją ir tada šeimininkai neatsilaikė 79:94.

Po šio mačo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iškovojo 3 pergales iš eilės, o tada patyrė 3 iš eilės nesėkmes ir yra šešti.

„Rytas“ iki sekmadienio laimėjo 4 pastarąsias LKL rungtynes.