Antirekordus Eurolygoje rinkusi „Olimpia“ sutalžyta Tel Avive

Antradienį kelialapio į atkrintamąsias kovas vis dar siekiantis gauti Tel Avivo „Maccabi“ klubas namie varžėsi su jau dėl žaidimo kitame etape ramia Milano „Olimpia“ ir tiesiog sutriuškino svečius: 75:58 (23:11, 17:26, 16:9, 19:12).

„Maccabi“ krepšininkai.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 22, 2022, 9:22 PM, atnaujinta Mar 22, 2022, 11:32 PM

„Maccabi“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir pabėgo 23:11. Nors svečiai antrame kėlinyje sumažino skirtumą iki 37:40 ir 41:42, bet šeimininkai spaudė oponentus ir trečiame kėlinyje pradėjo triuškinti 66:48.

Milano klubas suklydo net 19 kartų ir taip pasiekė ekipos sezono antirekordą. Maža to – komanda surinko 48 naudingumo balus. Toks efektyvumas taip pat yra sezono antirekordas.

„Maccabi“: Jalenas Reynoldsas ir Jamesas Nunnally – po 14, Ante Žižičius 12 (7 atk. kam.), Keenanas Evansas 9, Derrickas Williamsas 8 (6 atk. kam.).

„Olimpia“: Devonas Hallas 11 (2/9 trit.), Nicolo Melli 10 (12 atk. kam., 21 n.b.), Shavonsas Shieldsas 9 (1/7 trit.), Malcolmas Delaney 6.

Gan sunkiai 11 iki tol pergalių rinkusi „Maccabi“ negali pasigirti stabilumu, tačiau per pastarąsias 8 rungtynes laimėjo 6 mačus.

Tačiau praėjusią savaitę Tel Avivas neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena zvezda“ 77:84.

Italijos komanda žengia kol kas ketvirta, tačiau praėjusiame ture nusileido po pratęsimo Madrido „Real“ 88:92.

Pirmame ture „Olimpia“ nugalėjo Izraelio klubą 83:72.