„Philadelphia 76ers“ (44/27) namuose 113:106 (26:32, 31:24, 23:22, 33:28) įveikė NBA lygos rytų konferencijoje pirmaujančią „Miami Heat“ (47/25) ekipą.

Be J. Embiido ir J. Hardeno rungtyniavę „76ers“ įveikė rytų konferencijos lyderius<br> AP/Scanpix nuotr.

2022-03-22 08:18

Likus žaisti penkias minutes 99:96 priekyje buvo svečiai, tačiau Tobiaso Harriso pora dvitaškių ir Furkano Kurkmazo tritaškis išvedė „76ers“ į priekį.

Jimmy Butleris į tokią atkarpą atsakė dvitaškiu, tačiau tuomet rungtynes nulėmė Filadelfijos gynėjas Tyrese’as Maxey. 21-erių amerikietis pelnė 9 taškus be atsako ir likus žaisti minutę laiko šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 112:101.

„76ers“ ekipai rungtynėse nepadėjo nei kandidatas tapti naudingiausiu lygos žaidėju Joelis Embiidas, nei kita superžvaigždė Jamesas Hardenas.

Nugalėtojus į priekį vedė T.Maxey. Gynėjas per 28 minutes surinko 28 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 ir prarado 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir kartą blokavo varžovų metimą.

„76ers“: Tyrese’as Maxey 28 (5 atk. kam.), Shake’as Miltonas 20 (6 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 18 (6 atk. kam.), Georgesas Niangas 15, Tobiasas Harrisas 14 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Heat“: Jimmy Butleris 27 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Bamas Adebayo 22 (9 atk. kam., 4 kld.), Kyle’as Lowry 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Calebas Martinas 14, Tyleris Herro 10.