Arizonos universitetui ir Ą. Tubeliui „Kovo beprotybės“ baigtos

Ąžuolui Tubeliui ir Arizonos universitetui NCAA „Kovo beprotybių“ varžybos baigtos – Arizonai nepavyko prasimušti į Pietų konferencijos finalą bei NCAA ketvirtfinalį.

Ą.Tubelis baigė pasirodymą „Kovo beprotybėse“<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Ą.Tubelis baigė pasirodymą „Kovo beprotybėse“<br>AP/„Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Ą.Tubelis baigė pasirodymą „Kovo beprotybėse“<br>AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 25, 2022, 7:31 AM, atnaujinta Mar 25, 2022, 7:33 AM

Geriausią reitingą Pietuose turėjusi lietuvio atstovaujama „Wildcats“ 60:72 (28:34, 32:38) neatsilaikė prieš vos penktąją poziciją šioje konferencijoje turėjusią Hjustono „Cougars“.

Ą.Tubelis sužaidė blankias rungtynes – per 22 minutes prametė visus 7 dvitaškius, mestą tritaškį, pataikė abi baudas ir rungtynes užbaigė su 2 taškais.

Tiesa, lietuvis atsikovojo 5 kamuolius po krepšiais.

Hjustonas jau mačo pradžioje išsiveržė į priekį 19:9, o Arizona pasivyti sugebėjo jau antrame kėlinyje 40:42.

Vis dėlto, „Cougars“ vėl spurtavo 9:2 ir jau neleido varžovams sugrąžinti intrigą.

Komandą gelbėti mėgino 17 taškų surinkęs Dalenas Terry, 15 taškų pridėjo Bennedictas Mathurinas (4/14 metimų).

Hjustono ekipą į pergalę vedė 21 tašką pelnęs Jamalas Sheadas (5/16 metimų), 19 surinko Kyleris Edwardsas (5/9 tritaškių).

Pietų konferencijos finale Hjustono universiteto susigrums su Vilanovos universiteto „Wildcats“.