Berlyne – ALBA krepšininkai palaužė „Crvena zvezda“ ekipą

Penktadienio Eurolygos rungtynėse Berlyno ALBA (10/14) klubas namuose 74:70 (24:15, 13:20, 21:22, 16:13) įveikė svečius iš Serbijos – Belgrado „Crvena zvezda“ (11/14) krepšininkus.

Berlyne – ALBA ir „Crvena zvezda“ klubų kaktomuša<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 25, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Mar 25, 2022, 11:18 PM

Įtempta kova vyko iki rungtynių pabaigos. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes svečiai turėjo tik dviejų taškų deficitą – 65:67.

Sekančią atkarpą kiek sėkmingiau sužaidė ALBA krepšininkai ir laimėję atkarpą 5:2 į paskutinę minutę žengė su penkių taškų pranašumu.

Likus žaisti 40 sekundžių Dejano Davidovaco tritaškis ir vėl skirtumą sumažino iki 2 taškų, tačiau prie baudų linijos pasiųstas Luke’as Sikma abu metimus pataikė ir užtvirtino vokiečių pergalę.

ALBA: Maodo Lo 22, Jaleenas Smithas 17, Luke’as Sikma 13.

„Crvena zcezda“: Nate’as Woltersas 18, Nikola Kaliničius 13, Ognjenas Dobričius 12, Dejanas Davidovacas 11.

Vokiečiai po 24 rungtynių savo sąskaitoje turi 10 pergalių užima 11-ąją vietą čempionate.

Belgrado ekipa po 25 rungtynių su 11 laimėjimų žengia 9-oje pozicijoje.

Pirmąją tarpusavio dvikovą Belgrade laimėjo ALBA krepšininkai 78:63.