Pergalę iškovojusi „Barcelona“ užsitikrino pirmąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (21/5) namuose 88:67 (25:21, 17:13, 28:15, 18:18) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce“ (9/15) krepšininkus ir užsitikrino pirmąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone.

Nikola Mirotičius.<br>fcbarcelona.cat nuotr.

2022-03-25 22:04, atnaujinta 2022-03-26 00:06

Katalonai į priekį bėgti pradėjo po pertraukos. Alexas Abrinesas, Nikola Mirotičius ir Kyle’as Kuričius į turkų krepšį sviedė tikslius tolimus metimus, po kurių šeimininkai pirmavo 51:34.

Įsijautę „Barcelonos“ krepšininkai nesustojo ir toliau nesustabdomai rungtyniavę puolime kėlinį užbaigė su 21 taško persvarą – 70:49.

Pajautę lengvą pergalę Š.Jasikevičiaus auklėtiniai kiek labiau atsipalaidavo, tačiau net ir atsikvėpę mačą užbaigė su 21 taško persvara.

„Barca“ iš viso pataikė net 16 tolimų metimų, o juos svaidė 59,3 proc. tikslumu.

„Barcelona“ ekipai rungtynėse negalėjo padėti lietuvis Rokas Jokubaitis, kuris iš rikiuotės iškrito dėl patirtos peties traumos.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas ir Nikola Mirotičius po 18, Nigelis Hayesas-Davisas, Nicolasas Laprovittola ir Michaelas Caicedo po 7.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 15, Ismetas Akpinaras 11, Dyshawnas Pierre’as ir Janas Vesely po 8.

„Barcelona“ krepšininkai po 26 rungtynių turėdami 21 laimėjimų užsitikrino pirmąją vietą Eurolygoje.

Stambulo klubas sužaidė 24 rungtynes ir su 9 pergalėmis rikiuojasi 12-oje vietoje.

Pirmoji dvikova Stambule baigėsi Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergale 76:74.