L. Dončičiaus naudingo žaidimo neužteko: „Mavericks“ krito Minesotoje Kiti NBA nakties rezultatai

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA pirmenybėse buvo sužaistos septynerios rungtynės, o vieneriose iš jų savo pergalių kelio nebepratęsė Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ (45/29).

L.Dončičius Dalaso klubo į pergalę neatvedė.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 26, 2022, 8:19 AM

Dalaso klubas išvykoje 95:116 (22:26, 28:35, 17:28, 28:27) nusileido vietos „Minnesota Timberwolves“ (43/32) krepšininkams.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir naudingas L.Dončičiaus žaidimas.

23-ejų 201 cm ūgio Slovėnijos krepšinio perlas per 36 minutes įmetė 24 taškus (3/7 dvit., 5/11 trit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Dalaso klubas aikštės šeimininkams rimtesnį iššūkį metė tik rungtynių pradžioje – antroje dvikovos pusėje „Timberwolves“ visiškai ėmė diktuoti savo sąlygas ir tolo nuo priešininkų saugiu atstumu.

Prie to svariai prisidėjo ir Karlas-Anthony Townsas, kuris per 29 minutes pasižymėjo įmesdamas 20 taškų ir atkovodamas 9 kamuolius.

Pralaimėjimą patyrusi „Mavericks“ NBA Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą. Tuo metu svarbią pergalę iškovojusi „Timberwolves“ dalinasi 6-7 vietas su „Denver Nuggets“ klubu.

„Minnesota Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 20, Jordanas McLaughlinas 16, D'Angelo Russellas 15, Taureanas Prince'as 14.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24, Dwightas Powellas 13, Spenceris Dinwiddie ir Jalenas Brunsonas po 11, Maxi Kleberas 9.