„Nets“ uragano neatlaikiusi „Heat“ gavo ketvirtąjį antausį iš eilės Kiti rezultatai

Pirmąją vietą NBA Rytų konferencijoje praradusi „Miami Heat“ (47/28) ekipa ir toliau neišlipa iš nesėkmių liūno.

K.Durantas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 27, 2022, 8:34 AM

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusioje NBA dvikovoje Majamio klubas savo žiūrovų akivaizdoje 95:110 (25:27, 21:40, 22:29, 27:14) neprilygo „Brooklyn Nets“ krepšininkams.

Tai buvo jau ketvirtoji „Heat“ nesėkmė iš eilės.

Svečiai šeimininkauti pradėjo nuo antrojo kėlinio antrosios pusės – prieš ilgąją pertrauką „Nets“ jau buvo susikrovusi 21 taško pranašumą – 67:46.

Trečiajame kėlinyje komandas vienu metu skyrė net 34 taškų skirtumas – 91:57, bet akistatai artėjant prie pabaigos aikštės šeimininkams pavyko sušvelninti turėtą deficitą.

Nugalėtojus į priekį vedė Kevinas Durantas, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 23 taškus ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ gretose rezultatyviausia sužaidė Bamas Adebayo. Jis pelnė 14 taškų.

„Miami Heat“: Bamas Adebayo 14, Tyleris Herro ir Maxas Strusas po 13, Kyle'as Lowry 12.

„Brooklyn Nets“: Kevinas Durantas 23, Sethas Curry 17, Andre Drummondas 13.