NBA rungtynes sustabdė gaisras: evakuoti sirgaliai nebesugrįžo į tribūnas

Dėl arenoje kilusio gaisro mačas tarp „Toronto Raptors“ (42/32) ir „Indiana Pacers“ (25/50) ekipų buvo sustabdytas daugiau nei valandą – antrajame kėlinyje „Raptors“ namų tvirtovėje pasirodė ugniagesiai, nes arenoje užsidegė viena virš garso kolonėlių.

NBA rungtynes sustabdė užsiliepsnojusi garso kolonėlė.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 27, 2022, 9:16 AM

Ne tik sportininkai, bet ir sirgaliai buvo evakuoti iš arenos, bet šis incidentas nesutrukdė aikštės šeimininkams švęsti pergalės. Toronto klubas pranoko varžovus 131:91 (41:21, 33:25, 22:24, 35:21).

Vis dėlto pergalės sirgaliai savo akimis gyvai neišvydo – jiems nebuvo leista sugrįžti į „Scotiabank Arena“ tribūnas.

Be žiūrovų likusi „Raptors“ antroje rungtynių pusėje dar labiau tvirtino savo pranašumą, kurį jau buvo susikrovusi iki ilgosios pertraukos.

Nugalėtojus į priekį vedė Pascalis Siakamas. Jis įmetė 23 taškus.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė 21 tašką pelnęs bei 8 kamuolius atkovojęs Oshae Brissettas.