Permainingą mūšį užtikrintai laimėjusi „Dzūkija“ šoktelėjo į septintąją vietą

Alytaus „Dzūkija“ rungtynių pradžioje susikrovė 18 taškų persvarą, antrajame ketvirtyje ją iššvaistė, tačiau laiku susigriebė ir galiausiai LKL čempionate šventė užtikrintą pergalę.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 93:76 (32:19, 17:24, 22:15, 22:18) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais, kurie patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės.

„Dzūkijos“ ekipa laimėjo mačą su „Nevėžiu“.<br>LKL nuotr.

Mar 28, 2022, 8:55 PM, atnaujinta Mar 28, 2022, 11:12 PM

Antrą pergalę iš eilės pasiekęs Alytaus klubas pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdamas Klaipėdos „Neptūną“. Į priekį nugalėtojus vedė po 16 taškų įmetę Aleksandras Aranitovičius ir Joshua Newkirkas.

Po 12 taškų pridėjo Dylanas Frye ir Mindaugas Lukauskis. Kėdainių ekipos gretose išsiskyrė karjeros rungtynes sužaidęs Marius Valinskas, kurio sąskaitoje 25 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų.

Pirmus 12 mačo taškų pelnę dzūkai jau pirmojo kėlinio pabaigoje triuškino varžovus 32:14, tačiau svečiai antrajame kėlinyje pakeitė rungtynių eigą ir prisivijo 51:53. Pranašumą išbarsčiusi „Dzūkija“ supyko ir vėl pradėjo bėgti.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 12:2 ir atstatė dviženklę persvarą 63:53, o prasidėjus lemiamam ketvirčiui alytiškiai įgijo ir rekordinį pranašumą 80:58. „Nevėžis-Optibet“ nebeatsitiesė ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Alytiškius pačioje rungtynių pabaigoje dar labiau pradžiugino Tadas Cibulskas – ketvirtą kartą ant LKL parketo žengęs 18-metis dvitaškiu pelnė pirmuosiu karjeros taškus.