„Fenerbahce“ nepasinaudojo proga užsikabinti už Eurolygos aštuntuko: paleido į priekį ALBA krepšininkus

Eurolygoje antradienį sužaistose atidėtose 21-ojo turo rungtynėse Stambule „Fenerbahce“ (9/16) namuose neatsilaikė prieš Berlyno ALBA (11/14) ekipą 57:66 (19:16, 8:21, 11:11, 19:18) ir palaidojo savo viltis žaisti ketvirtfinalyje.

„Fenerhance“ ritasi žemyn. <br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 29, 2022, 8:43 PM, atnaujinta Mar 29, 2022, 11:15 PM

Abi komandos rikiuojasi už aštuntuko ribos, bet dar turėjo menkų teorinių galimybių pakilti iki jo.

„Fenerhance“ ritasi žemyn ir tęsia jau šešių pralaimėjimų seriją, o ALBA iš pastarųjų 6 mačų laimėjo keturis.

„Fenerbahce“ laimėjo pirmąjį kėlinį, bet ėmė strigti antrajame ir atsiliko 27:37.

Po pertraukos šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų 50:54, tačiau taiklūs svečių tritaškiai leido ALBA išsaugoti pranašumą.

„Fenerbahce“: Melihas Mahmutoglu 16 (4/10 tritaškių), Dyshawnas Pierre'as 9 (7 atk. kam.), Janas Vesely 8 (5 atk. kam.).

ALBA: Yovelis Zoosmanas 20 (5/9 tritaškių), Jaleenas Smithas 14 (4/9 tritaškių, 6 rez. perd.), Maodo Lo 9 (3/6 tritaškių), Oscaras da Silva 8 (9 atk. kam.).