„Lietkabelis“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis krito po „Turk Telekom“ kojomis

Panevėžio „Lietkabelis“ (8/6) trečiadienį Europos taurės namų rungtynėse 75:77 (19:24, 18:16, 18:20, 20:17) rungtynių pabaigoje nusileido Ankaros „Telekom Turk“ (7/8) ekipai.

D. Giedraitis.<br>K.Kavolėlio nuotr.

2022-03-30 18:51, atnaujinta 2022-03-30 21:18

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Panevėžio krepšininkai turėjo 6 taškų deficitą – 69:75. Tačiau šeimininkai rankų nesudėjo.

Džordže Gagičius pelnė du taškus su pražanga, Panaigiotio Kalaitzakio tritaškis likus žaisti 34 sekundes rezultatą išlygino. Ankaros klubas į tai reagavo pasiimdami minutės pertraukėlę.

Planas po jos „Turk Telekom“ klubui nesuveikė ir Alexas Perezas tritaškio nepataikė, tačiau Erdi Gulaslanas atsikovojo kamuolį puolime ir suteikė svečiams antrą šansą. Metimas likus žaisti 6 sekundes buvo patikėtas tam pačiam A.Perezui.

Šįkart krepšininkas neklydo ir jo šūvis iš dviejų taškų zonos buvo tikslus. „Lietkabelis“ dar turėjo galimybę išsigelbėti, tačiau P.Kalaitzakio metimas buvo netikslus.

„Lietkabelis“: Panaigiotis Kalaitzakis 17, Džordže Gagičius ir Gediminas Orelikas 10, Dovydas Giedraitis ir Vytenis Lipkevičius po 9.

„Turk Telekom“: Sametas Geyikas 32, Anthony Clemmonsas 13, Aubrey Dawkinsas 11.

„Lietkabelis“ po 14 rungtynių turėdami 8 pergales užima 5-ąją vietą A grupėje. Panevėžiečiai sužaidė rungtynėmis mažiau už viena vieta aukščiau esančius Andoros „MoraBanc“ krepšininkus, kurie savo sąskaitoje turi 9 pergales.

Pirmas keturias vietas užėmusios ekipos atkrintamųjų varžybų pirmajame rate turės namų pranašumą.

„Turk Telekom“ krepšininkai sužaidė 15 rungtynių ir turėdami 7 laimėjimus žengia 6-oje pozicijoje.

Pirmos tarpusavio rungtynės Turkijoje baigėsi Ankaros klubo pergale 65:60.