Slogiai rungtynes pradėjusi „Anadolu Efes“ užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose

Be traumą patyrusio Vasilije Micičiaus likusi Stambulo „Anadolu Efes“ (15/11) ekipa iškovojo itin svarbią pergalę Eurolygoje. Penktadienį namuose Ergino Atamano auklėtiniai 87:77 (16:24, 20:15, 26:18, 25:20) pranoko Berlyno ALBA (11/15) krepšininkus.

Sh.Larkinas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 1, 2022, 8:26 PM, atnaujinta Apr 1, 2022, 11:47 PM

Eurolygos čempionai rungtynes pradėjo paleisdama savo priešininkus į priekį – dar pirmajame kėlinyje ALBA įgijo dviženklį pranašumą.

Pirmaujančios komandos vaidmenyje svečiai išliko ir antrojo ketvirčio metu. Vis dėlto „Anadolu Efes“ pavyko priartėti prie savo priešininkų. Po pirmosios rungtynių pusės aikštės šeimininkai atsiliko 36:39.

Po pertraukos vyko atkakli kova – pirmoje trečiojo kėlinio dalyje komandos kovėsi taškas į tašką ir tik ketvirčiui artėjant pabaigos link Stambulo klubas įgijo kiek didesnį pranašumą ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą buvo priekyje 62:57.

Ketvirtajame kėlinyje E.Atamano kariauna nebeleido priešininkams pirmauti nė karto – iki rungtynių pabaigos pranašumą išlaikiusi „Anadolu Efes“ iškovojo itin svarbią pergalė, kuri garantavo turkams vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28, Elijah Bryantas 14, Adrienas Moermanas 13, Bryantas Dunstonas 9.

ALBA: Oscaras Da Silva 20, Maodo Lo 15, Johannesas Thiemannas 11, Jaleenas Smithas 8.