Pusšimtį taškų surinkęs D. DeRozanas atvedė „Bulls“ ekipą į pergalę prieš „Clippers“

Įspūdingą pasirodymą NBA lygoje surengęs DeMaras DeRozanas padėjo „Chicago Bulls“ (45/32) ekipai namuose 135:130 (22:32, 28:27, 32:33, 36:26, 17:12) įveikti „Los Angeles Clippers“ (37/40)

D.DeRozanas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2022, 7:37 AM

Į ketvirtąjį kėlinį „Bulls“ žengė turėdami 10 taškų deficitą – 82:92, tačiau D.DeRozanas ėmėsi iniciatyvos į savo rankas ir per ketvirtį surinkęs net 17 taškų padėjo komandai išplėšti pratęsimą.

Nikola Vučevičiaus „kablys“ ir D.DeRozano dėjimo pirmoje pratęsimo pusėje suteikė šeimininkams 4 taškų persvarą, kurios „Bulls“ ir pakako.

Čikagos krepšininkai į visus svečių bandymus priartėti atsakė savo tiksliomis atakomis ir šventė pergalę.

D.Derozanas aikštelėje praleido 43 minutes, per kurias pasižymėjo 50 taškų (15/24 dvit., 2/2 trit., 14/15 baud.), 5 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 6 rezultatyviais perdavimais ir 2 klaidomis.

„Bulls“ rytų konferencijoje po 77 rungtynių turėdami 45 pergales užima penktąją vietą. „Clippers“ vakaruose turi 37 laimėjimus ir žengia 8-oje pozicijoje.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 50, Nikola Vučevičius 22, Zachas LaVine'as 21, Coby White'as 11.

„Clippers“: Reggie Jacksonas 34, Paulas George'as 22, Marcusas Morrisas 20, Nicolas Batumas 17, Ivica Zubacas ir Luke'as Kennardas po 11.