Svarbiausiu momentu tritaškį pataikęs G. Antetokounmpo tapo rezultatyviausiu visų laikų „Bucks“ žaidėju

Istoriniu pasiekimu pažymėtose rungtynėse „Milwaukee Bucks“ (48/28) krepšininkai išvykoje 120:119 (23:30, 33:30, 31:26, 23:24, 10:9) palaužė „Brooklyn Nets“ (40/37) ekipą.

G. Antetokounmpo.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2022, 9:02 AM

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti penkias minutes „Bucks“ ekipai atsiliekant 96:99 už grubią pražangą buvo išvarytas vienas iš svečių lyderių – Khrisas Middletonas.

Visgi, amerikiečio išvarymas Milvokio klubui nesutrukdė. „Bucks“ sugebėjo nepalūžti ir laikėsi rungtynėse per kovinį atstumą.

Galiausiai likus žaisti 18 sekundžių suklaidinęs varžovą atšokdamas atgal už tritaškio linijos Giannis Antetokounmpo sugebėjo pataikyti sudėtingą metimą i krepšį ir išplėšti pratęsimą – 110:110.

Tritaškis lėmė ne tik pratesimą, bet ir tai jog jo būdu G.Antetokounmpo tapo rezultatyviausiu visų laikų „Bucks“ krepšininku aplenkdamas legendinį Kareem Abdul-Jabbarą. Po mačo graiko sąskaitoje yra 14 tūkst. 216 taškų, o K.Abdul-Jabbaro – 14 tūkst. 211.

Pratęsime herojumi ir vėl tapo G.Antetokounmpo. Svečiams atsiliekant 118:119 aukštaūgis likus žaisti 3 sekundes išprovokavo varžovų pražangą ir pataikydamas du baudos metimus šventė pergalę.

Graikas iš viso ant parketo praleido 39 minutes ir per jas surinko 44 taškus (13/17 dvit., 1/4 trit., 15/19 baud.), 14 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus ir 8 klaidas.

„Nets“: Kevinas Durantas 26, Kyrie Irvingas 25, Bruce'as Brownas 23, Sethas Curry 16, Nicolasas Claxtonas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44, Jrue Holiday 19, Khrisas Middletonas 16, Wesley Matthewsas ir Patas Connaughtonas po 11.