Kevinas Durantas pasiekė karjeros rekordą, tačiau džiaugsmo tai nesuteikė

Kevinas Durantas sužaidė karjeros rungtynes, tačiau tai pergalės „Brooklyn Nets“ (40/38) neatnešė. Bruklinas suklupo trečiame mače iš keturių pastarųjų akistatų, svečiuose 115:122 (30:28, 20:37, 37:29, 28:28) nusileidęs „Atlanta Hawks“ (41/37) krepšininkams. Šiai ekipai tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės.

K.Durantas.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Kevinas Durantas<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

2022-04-03 09:08, atnaujinta 2022-04-03 09:15

Neįtikėtiną šou surengęs K.Durantas pasiekė asmeninį taškų perkordą – per 42 minutes pelnė 55 taškus (11/18 dvit., 8/10 trit., 9/11 baudų), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir padarė 4 klaidas.

Prieš tai buvusį geriausią rezultatą jis buvo pasiekęs prieš septynerius metus, kai įmetė 54 taškus, atstovaudamas „Oklahoma City Thunder“.

„Nets“ žvaigždei pavyko pasiekti ir karjeros tritaškių rekordą – pataikė 8 tolimus metimus. Prieš tai kevas galėjo girtis 7 tritaškiais.

„Man ne rekordas yra svarbu“, – po mačo tikino K.Durantas. – Aš pykstu dėl pralaimėjimo.“

Sėkmingiau susitikimą pradėjo svečiai ir buvo priekyje 14:4, tačiau Atlanta atsigavo ir po spurto 8:0 ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo pirmaudama 65:50

Ketvirtajame kėlinyje „Nets“ pavyko sumažinti deficitą iki minimumo 106:107. Tačiau „Hawks“ ir dar kartą spurtavo bei pergalingai baigė dvikovą.

„Nets“ tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, kuri pralaimėjo rungtynes, kai vienas žaidėjas įmetė bent 55 taškus, o kitas – Kyrie Irvingas – pridėjo bent 30.

„Nets“ Rytų konferencijoje su 40 pergalių ir 38 pralaimėjimais rikiuojasi 10-oje pozicijoje, o „Hawks“ su 41 laimėjimais ir 37 nesėkmėmis užima 8 vietą. Abi komandos ramios – nebegali iškristi iš įkrintamųjų kovų.

„Nets“: Kevinas Durantas 55 (11/18 dvit., 8/10 trit., 9/11 baud., 7 atk. kam.), Kyrie Irvingas 31 (7/14 trit.), Kessleris Edwardsas 9, Andre Drummondas 8 (13 atk. kam.).

„Hawks“: Trae Youngas 36 (6/15 dvit., 4/9 trit., 12/14 baud., 10 rez. perd.), De‘Andre Hunteris (10 atk. kam.) ir Danilo Gallinari po 15, Timothe‘is Luwawu-Cabarrotas 11.