Berlyne ALBA krepšininkai susitvarkė su „Panathinaikos“

Trečiadienį Eurolygoje Berlyno ALBA (12/15) krepšininkai namuose 87:78 (28:13, 16:27, 25:15, 18:23) susitvarkė su Atėnų „Panathinaikos“ (8/19) klubu.

Berlyne ALBA krepšininkai susitvarkė su „Panathinaikos“<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 6, 2022, 8:50 PM, atnaujinta Apr 7, 2022, 12:16 AM

Pergalingą persvarą ALBA krepšininkai susikrovė trečiajame kėlinyje. Ketvirtį pradėję su 4 taškų persvara vokiečiai dėka Maodo Lo ir Malte’o Delowo tritaškio po kelių minučių pirmavo dviženkliu pranašumu – 52:42.

Vokiečiai ir toliau kontroliavo trečiąjį ketvirtį ir toliau laidydami tikslius tritaškius į lemiamą kėlinį žengė pirmaudami 14 taškų skirtumu – 69:55.

Ketvirto kėlinio viduryje svečiai sumažino atsilikimą iki vienaženklio, tačiau ALBA krepšininkai dvi atakas paeiliui smeigė tritaškius ir užtvirtintu žaidimu nužygiavo iki rungtynių pabaigos.

ALBA: Oscaras da Silva 16, Christas Koumadje 12, Yovelas Zoosmanas, Maodo Lo ir Malte Delowas po 11.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 27, Ioannis Papapetrou 15. Okaro White’as 12.

Berlyno ekipa po 27 rungtynių savo sąskaitoje turi 12 pergalių ir užima 9-ąją vietą.

Atėnų klubas su 8 laimėjimai žengia 13-oje vietoje, tačiau turi tiek pat pergalių, kiek ir Kauno „Žalgiris“ su Vilerbano ASVEL.

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi Atėnų klubo pergale 82:67.