Bavariškas spektaklis Madride: triuškinantį pranašumą panaikinusi „Bayern“ tėškė antausį „Real“

Penktadienį savo Eurolygos reguliarųjį sezoną pralaimėjimu užbaigė Madrido „Real“ (18/10) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 88:97 (24:17, 28:17, 23:25, 13:38)  nusileido Miuncheno „Bayern“ (14/14) ekipai.

Bavarai stebuklingai sužaidė ketvirtąjį kėlinį.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 8, 2022, 9:37 PM, atnaujinta Apr 8, 2022, 11:54 PM

Į priekį aikštės šeimininkai šoko nuo pirmųjų rungtynių minučių – jautį už ragų stvėrusi „Real“ po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 24:17.

Dar sėkmingesnis Ispanijos vicečempionams buvo antrasis kėlinys, kuriame Madrido klubas vis užtikrinčiau jautėsi aikštėje ir ėmė triuškinti savo varžovus.

Į ilgąją pertrauką „Real“ išėjo pirmaudama 52:34.

Trečiojo ketvirčio metu P.Laso auklėtiniams kelis kartus buvo pavykę įgyti 20 taškų pranašumą, bet bavarai nenorėjo kapituliuoti.

Svečiai iš Miuncheno itin sėkmingai pradėjo ketvirtąjį kėlinį, kurio pradžioje spurtavo 9:0.

Neįtikėtiną šou pratęsusi „Bayern“ įsismagino ir ketvirčiui persiritus per pusiaują išsiveržė į priekį – 84:82. Apskritai ketvirtąjį kėlinį bavarai laimėjo 13:38.

Reguliarųjį sezoną Miuncheno klubas užbaigė aštuntoje pozicijoje. Tuo metu „Real“ Eurolygos lentelėje į atkrintamąsias varžybas žengia iš ketvirtosios pozicijos.

„Real“: Gabrielis Deckas, Fabienas Causeuras, Guerschonas Yabusele, Sergio Llullas po 12.

„Bayern“: Ognjenas Jaramazas 19, DeShaunas Thomasas 16, Žanas Markas Šiško 13.