Igno Brazdeikio atstovaujamas „Orlando Magic“ (21/60) klubas NBA lygoje patyrė eilinį pralaimėjimą. Šįkart lietuvio ekipa 101:128 (28:30, 22:40, 32:27, 19:31) svečiuose nusileido „Charlotte Hornets“ (41/39) krepšininkams.

I. Brazdeikis su „Magic“ krepšininkais susistumdymu pažymėtose rungtynėse neprilygo „Hornets“<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 8, 2022, 9:20 AM

Šarlotės klubas pamatus pergalei pasiklojo antrajame kėlinyje. Į kėlinį Orlando klubas žengė turėdamas 2 taškų deficitą – 28:30, tačiau pirmos penkios antro ketvirčio minutės buvo tragiškos.

„Hornets“ spurtavo 20:2 ir įgijo 20 taškų pranašumą – 50:30. Spurtą sustabdė taiklus I.Brazdeikio tritaškis. Būtent lietuvis įpusėjus antram kėliniui buvo pelnęs visus 5 Orlando ekipos antro ketvirčio taškus.

„Hornets“ užtikrintai žygiavo pergalės link, tačiau ketvirtajame kėlinyje aikštėje kylo masinis susistumdymas kuriame sudalyvavo ir I.Brazdeikis.

Po kietos „Hornets“ krepšininko Jaleno McDanielso pražangos Admiralas Schofieldas pradėjo stumdyti varžovą, o nieko nelaukę į dvikovą įsijungė ir abiejų komandų krepšininkai.

Lietuvis susitumdymo metu stengėsi išskirti užsiplieskusius Montrezlą Harrellą ir A.Schofieldą. Pasibaigus susitumdymui teisėjai iš aikštės pašalino „Magic“ krepšininkus Robiną Lopezą ir A.Schofieldą bei „Hornets“ puolėją M.Harrellą.

I.Brazdeikis rungtyniavo net 31 minutę per kurią pelnė 12 taškų (3/8 dvit., 1/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Lietuvą iškeikęs LaMelo Ballas. Amerikietis per 35 minutes surinko 26 taškus (6/11 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, 8 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 3 klaidas ir 1 pražangą.

„Hornets“ po 80 rungtynių turi 41 pergalę ir rytų konferencijoje užima 10-ąją poziciją. „Magic“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir turėdami 21 laimėjimą žengia paskutinėje rytų konferencijos vietoje.

„Hornets“: LaMelo Ballas 26, Terry Rozieras 22, Kelly Oubre 16, Montrezlas Harrellas 14, Milesas Bridgesas 13, P.J. Washingtonas 10.

„Magic“: Chuma Okeke 20, Moritzas Wagneris 17, Markelle Fultzas, R.J. Hamptonas, Ignas Brazdeikis ir Devinas Cannady po 12.