Keistas Jono Valančiūno mačas Memfyje: žaisdamas prieš buvusią komandą per 6 minutes prasižengė 5 kartus

NBA čempionate naktį iš šeštadienio į sekmadienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (36/45) komanda svečiuose 114:141 (18:30, 29:34, 33:55, 34:22) pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ (56/25) klubui.

Jonas Valančiūnas žaidė tik 6 min.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2022-04-10 07:45, atnaujinta 2022-04-10 07:59

29 metų J.Valančiūnas žaisdamas prieš buvusią komandą nesublizgėjo ir rungtyniavo neįprastai trumpai.

Jis aikštėje praleido tik 6 minutes, per jas surinko 8 taškus (3/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, padarė 2 klaidas ir net 5 sykius prasižengė.

Abiem komandoms tai buvo priešpaskutinės reguliariojo sezono rungtynės – jos jau nieko nelėmė.

Vakarų konferencijoje „Pelicans“ įsitvirtino 9-ojoje vietoje, o „Grizzlies“ užima 2-ąją poziciją.

Paskutines rungtynes Naujojo Orleano ekipa žais sus „Golden State Warriors“.

„Pelicans“ po dviejų kėlinių atsiliko 37:64, o trečiąjį pralaimėjo net 33:55 ir rezultatas tapo 70:119.

Nė vienas žaidėjas „Pelicans“ gretose nesurinko 20 taškų, o rezultatyviausias buvo 16 taškų pelnęs C.J.McCollumas.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Dillonas Brooksas.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23 (5 rez. perd.), Ja Morantas 21 (9 rez. perd.), Ziaire’as Williamsas 19, Desmondas Bane’as 18.

„Pelicans“: C.J.McCollumas 16, Willy Hernangomezas 15 (10 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 13, Jose Alvarado ir Jaredas Harperis po 12.