Nerimo vakaras Dalase – nedaug ką lėmusiose rungtynėse Luka Dončičius patyrė traumą

Vienas geriausių NBA žaidėjų Luka Dončičius patyrė traumą mažai ką lėmusiose NBA reguliariojo sezono paskutinėse rungtynėse tarp „Dallas Mavericks“ ir „San Antonio Spurs“.

Luka Dončičius.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 11, 2022, 9:38 AM, atnaujinta Apr 11, 2022, 9:40 AM

Dalaso klubas namuose laimėjo 130:120, bet L.Dončičius paliko aikštę susiėmęs už blauzdos trečiajame kėlinyje po bandymo veržtis prie svečių krepšio.

Jis buvo rezultatyviausias šeimininkų ekipos žaidėjas, per 28 minutes surinkęs 26 taškus (6/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Kol kas neaišku, kokio rimtumo traumą patyrė slovėnas, tačiau klubą kausto baimė, kad jis gali nepadėti komandai per atkrintamąsias varžybas.

Vakarų konferencijoje „Mavericks“ (52/30) užėmė 4-ąją vietą ir ketvirtfinalyje kovos su „Utah Jazz“ (49/33). Serija prasidės savaitgalį.

Palankiai susiklosčius aplinkybėms „Mavericks“ galėjo pakilti į 3-iąją vietą, tačiau tam reikėjo „Golden State Warriors“ pralaimėjimo.