„Žalgirio“ Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale laukia Madrido „Real“ jaunuolių išbandymas

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda laimėjo trečią kartą iš eilės ir žengė į Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finalą Slovėnijoje. Vytauto Pliaugos treniruojami aštuoniolikmečiai rezultatu 68:65 (19:16, 12:19, 17:11, 20:19) paskutinėse grupės rungtynėse įveikė Liublianos „Next Generation“ ekipą.

„Žalgiris“ – Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale<br> euroleaguebasketball.net nuotr.

2022-04-16 21:31

Motiejus Krivas antrą dienos susitikimą pradėjo dvitaškiu su varžovo pražanga, Joshua Bonga taikliai atakavo iš toli, o po dvitaškį įmetė Kajus Kublickas ir Petras Padegimas – 10:6. M.Krivas pridėjo dar du taškus, baudos metimą įmetė K.Kublickas, o kėlinuką užbaigė po tris taškus pelnę Paulius Murauskas ir J.Bonga – 19:16.

Per pusę antro kėlinio du taškus surinko M.Krivas, tris įsirašė P.Murauskas, tačiau jau teko vytis varžovus – 24:27. Baudos metimą realizavo J.Bonga, po dvitaškį įmetė M.Krivas ir Emilis Bartninkas, o kėlinuką taikliu metimu pabaigė Mantas Laurenčikas – 31:35.

Po penkis taškus po pertraukos iškart surinko P.Murauskas, M.Laurenčikas ir K.Kublickas, o dėka jų, žalgiriečiai jau buvo priekyje dviženkliu skirtumu – 46:35. Kėlinio pabaigoje dvitaškį metimą realizavo E.Bartninkas, o pranašumas beveik ištirpo – 48:46.

M.Laurenčikas pataikė dvitaškį, K.Kublickas smeigė tritaškį, šešis taškus surinko M.Krivas, o P.Murauskas surengė sėkmingą reidą po krepšiu – 61:52. Varžovams artėjant iš toli pataikė P.Murauskas, metimu iš po krepšio pasižymėjo M.Krivas, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei minutę, komandas skyrė tik taškas – 66:65. Dvikovos pabaigoje dvitaškiu pasižymėjo M.Krivas, kuris ir įtvirtino pergalę – 68:65.

„Žalgiris“: M.Krivas 19 (8 atk. kam.), P.Murauskas 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), K.Kublickas 11, M.Laurenčikas 9 (4 rez. perd.), J.Bonga 7 (5 atk. kam.), E.Bartninkas 4, P.Padegimas 2, R.Čivilis 0, M.Vokietaitis 0. K.Kepežinskas 0.

„Next Generation“: U.Krofličius 31, H.Dzellatas 8.

Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale sekmadienį kauniečiai susitiks su Madrido „Real“ ekipos jaunuoliais. Rungtynės prasidės 17 valandą.