Naujus lyderius atradusi „76ers“ įveikė „Raptors“ ekipą

NBA atkrintamųjų starte „Philadelphia 76ers“ ekipa 131:111 (35:27, 34:24, 38:37, 24:23) namuose įveikė Toronto „Raptors“.

Naujus lyderius atradusi „76ers“ įveikė „Raptors“ ekipą<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2022-04-17 09:49

Šeimininkai į priekį bėgti pradėjo nuo rungtynių pradžios. Tyrese’as Maxey per pirmąjį ketvirtį varžovams atseikėjo 10 taškų, o Kanados klubas prieš antrą kėlinį jau turėjo 8 taškų deficitą – 27:35.

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė ir „76ers“ toliau užtikrintai didino atotrūkį. Į antrą rungtynių pusę šeimininkai žengė pirmaudami 18 taškų – 69:51.

Po pirmosios pusės jau 4 „76ers“ krepšininkai buvo pasiekę dviženklį taškų skaičių, Tobiasas Harrisas – 16, Joelis Embiidas ir T.Maxey po 15, Jamesas Hardenas – 10. Po pertraukos šeimininkai sėkmingai kontroliavo situaciją ir šventė užtikrintą pergalę 20 taškų skirtumu.

Šįkart Filadelfijos komandą į priekį vedė T.Maxey ir T.Harrisas, o ne J.Embiidas su J.Hardenu.

T.Maxey per 38 minutes surinko 38 taškus (9/13 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

T.Harrisas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 26 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), atkovodamas 6 ir perimdamas 1 kamuolį, atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus, blokuodamas 1 varžovų metimą ir kartą suklysdamas.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 38, Tobiasas Harrisas 26 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamesas Hardenas 22 (5 atk. kam., 14 rez. perd.), Joelis Embiidas 19 (15 atk. kam., 4 rez. perd.), Shake Milton 10.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (7 rez. perd.), OG Anunoby 20 (7 atk. kam.), Fredas VanVleetas 18 (6 rez. perd.), Scottie Barnesas 15 (10 atk. kam., 8 rez. perd.).