Antroje rungtynių pusėje atsigavęs „Rytas“ namuose įveikė „Labas GAS“

Vilniaus „Rytas“ (25/3) tęsią sėkmingą žygį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Trečiadienį čempionato lyderiai namuose 86:70 (16:22, 25:19, 19:12, 26:17) įveikė Prienų „Labas GAS“ ekipą.

„Rytas“ kovoje prieš „Labas GAS“ siekia išlaikyti pirmąją LKL vietą<br>V.Skaraičio nuotr.

Apr 20, 2022, 6:48 PM, atnaujinta Oct 11, 2022, 10:41 AM

„Rytas“ vis dar vertėsi be Ivano Buvos, Vaido Kariniausko, o taip pat – Kennetho Smitho.

Pirmą poziciją užsitikrinti siekiantys vilniečiai dar kausis su Alytaus „Dzūkija“ ir Klaipėdos „Neptūnu“, o prasčiausia „Betsafe-LKL“ ekipa „Labas GAS“ sezoną uždarys maču su Jonavos „CBet“.

Pora Giedriaus Stankevičiaus tritaškių leido „Labas GAS“ po truputį imti iniciatyvą į savo rankas – 7:4. Gerą atkarpą tęsė Ignas Sargiūnas bei Rapolas Ivanauskas, tad tai skatino Giedrių Žibėną prašyti pertraukėlės – 11:4. Ji trumpam davė vaisių, tačiau po pirmo kėlinio vilniečiai atsiliko 16:22.

Evaldo Kairio, Margirio Normanto ir Luko Ulecko metimai leido „Rytui“ surengti spurtą (23:22), o tolimi šūviai skirtumą tik augino – 37:30. Vis tik tuo pačiu atsakė Erikas Venskus ir Mantvydas Staniulis, įvedę lygybę – 37:37. Lygiai baigėsi ir antras ketvirtis – 41:41.

Trečiasis kėlinys svečiams buvo kol kas prasčiausias ir jie perleido iniciatyvą „Rytui“ (60:53), tuo tarpu šis tuo puikiai naudojosi ir pasiekė dviženklę persvarą – 67:57. „Rytas“ artėjo prie pergalės sparčiais žingsniais, o paskutinis kėlinys teliko formalumu. Šeimininkai kontroliavo situaciją (75:61), varžovai klydo, rinko nesportines pražangas ir taip dėl pergalės nebepakovojo.

„Rytas“: Margiris Normantas 21, Jarvisas Williamsas 13, Lukas Uleckas 12, Gytis Radzevičius 12.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 15, Ignas Sargiūnas 14, Giedrius Stankevičius 11.

Vilniečiai po 28 rungtynių savo sąskaitoje turi 25 pergales ir užima pirmąją vietą čempionate.

Prienų klubas sužaidė rungtynėmis daugiau ir turėdami 3 laimėjimus užima paskutinę, 11-ąją poziciją.

„Rytas“ laimėjo ir pirmąsias dvi tarpusavio dvikovas. Namuose vilniečiai šventė pergalę rezultatu 106:77, išvykoje – 82:68.