„Sausos“ serijos nebus: „76ers“ nesugebėjo ketvirtą kartą iš eilės palaužti „Raptors“ krepšininkų

„Philadelphia 76ers“ krepšininkai šeštadienį vakare turėjo galimybę užbaigti pirmąją NBA atkrintamųjų varžybų seriją, tačiau 3:0 prieš dvikovą pirmavusi ekipa pralaimėjo ketvirtąjį serijos mūšį.

Toronto klubas sušvelnino atkrintamųjų varžybų serijos rezultatą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2022, 11:33 PM, atnaujinta Apr 23, 2022, 11:44 PM

„76ers“ varžovų tvirtovėje 102:110 (24:4, 25:30, 28:26, 25:30) nusileido vietos „Raptors“ krepšininkams.

Šiuo metu serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos ekipa pirmauja – 3:1.

Prie sienos priremta „Raptors“ nuo rungtynių pradžios bandė griebtis šiaudo ir kuo anksčiau susikrauti sau pranašumą – antrajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko įgyti dviženklę persvarą, tačiau prieš pat ketvirčio pabaigą „Philadelphia 76ers“ vėl priartėjo prie savo varžovų – 54:49.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą (54:54), bet pranašumą susigrąžinęs Toronto klubas vėl nežymiais žingsneliais bandė tolti nuo savo priešininkų.

Lemtingu tapo ketvirtasis kėlinys, kuris kur kas sėkmingesnis buvo „Raptors“ krepšininkams.

Varžovus gynyboje surakinę aikštės šeimininkai po netrumpos pertraukos vėl susigrąžino dviženklį pranašumą ir išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje iki rungtynių pabaigos.

Akistatos metu buvo apdovanotas šiame sezone NBA metų naujoku pripažintas „Raptors“ krepšininkas Scottie Barnesas.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje.

Toronto Raptors“: Pascalis Siakamas 34, Gary Trentas 24, Thaddeusas Youngas 13, O.G.Anunoby 11.

„Philadelphia 76ers“: Jamesas Hardenas 22, Joelis Embiidas 21, Tobiasas Harrisas 15.