„Real“ pasinaudojo galimybe Tel Avive užbaigti Eurolygos ketvirtfinalį: „Maccabi“ nepasipriešino

Madrido „Real“ tapo pirmuoju Eurolygos finalo ketverto dalyviu. Madridiečiai antradienį  ketvirtfinalyje Tel Avive laimėjo trečiąsias rungtynes prieš „Maccabi“ ekipą 87:76 (25:22, 26:19, 22:20, 14:15) ir užbaigė seriją iki trijų pergalių 3:0.

Madride abejas rungtynes laimėjo šeimininkai.<br>Twitter nuotr.

Apr 26, 2022, 8:17 PM, atnaujinta Apr 26, 2022, 11:29 PM

Eurolygos pusfinalyje Belgrade gegužės 19-ąją „Real“ turės kovoti su „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“ poros laimėtoju.

Po dviejų kėlinių madridiečiai turėjo 10 taškų persvarą (51:41) ir tvirtai kontroliavo įvykius aikštėje.

Trečiajame kėlinyje „Maccabi“ dar pabandė kautis ir sumažino skirtumą iki 5 taškų (66:61), bet svečiai kėlinį užbaigė spurtu 7:0 ir nutolo negrįžtamai 73:61.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (6/11 dvitaškių, 2/10 tritaškių), Jamesas Nunnally 17 (4/10 dvitaškių, 5 atk. kam.), Ante Žižičius 10 (5/7 dvitaškių), Jalenas Reynoldsas 9.

„Real“: Sergio Llullis 18 (6/9 dvitaškių, 6 rez. perd.), Guerschonas Yabusele 16 (4/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 8 atk. kam.), Vincentas Poirier 14 (4/5 dvitaškių, 6/8 baudų, 6 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas ir Walteris Tavaresas po 9, Adamas Hanga 8 (10 atk. kam.).

Praėjusią savaitę Madride abejas rungtynes įtikinamai laimėjo „Real“ – 84:74 ir 95:66, tad madridiečiai pasinaudojo proga pirmiems žengti į finalo ketvertą.

Reguliariajame sezone „Real“ užėmė ketvirtąją vietą, o „Maccabi“ – penktąją.