E. Atamanas nusilenkė už ausų komandą ištempusiam Sh. Larkinui: „Jis žaidė kaip čempionas“

Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa priartėjo Eurolygos finalinio ketverto link. Antradienį Turkijos klubas namuose 77:65 pranoko Milano „Olimpia“ krepšininkus.

E.Atamanas ir Sh.Larkinas.<br>Lrytas.lt nuotr. koliažas.

2022-04-27 10:22, atnaujinta 2022-04-27 10:26

Pergalę šventę Ergino Atamano auklėtiniai šiuo metu serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Nors į Stambulą Milano klubo krepšininkai atvyko išretėjusios sudėties, tačiau Eurolygos čempionus kovoje dėl pergalės jie privertė kaip reikiant paprakaituoti.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Anadolu Efes“ dar turėjo dviejų taškų pranašumą, bet tada savo koncertą pradėjo Shane'as Larkinas, kuris savo sėkminga taškų banga nuplovė svečių iš madų sostinės viltis iškovoti pergalę.

Po nemažai nervų pareikalavusios kovos E.Atamanas už pasiektą laimėjimą dėkojo rungtynių pabaigoje atsiskleidusiam savo gynėjui.

„Esminį lūžį padarė ne mano minutės pertraukėlė, o Sh.Larkino sugrįžimas. Jis žaidė kaip čempionas.

Gynyboje žaidėme neblogas rungtynes, tačiau turėjome problemų kovoje dėl atšokusių kamuolių. Strigome puolime, tačiau tada į rungtynes grįžo Sh.Larkinas, o jis darė neįtikėtinus dalykus ir perlaužė rungtynes.

Šios atkrintamosios nėra lengvos. Dabar pirmaujame 2:1, o ketvirtadienį mūsų laukia dar vienerios puikios rungtynės“, – po akistatos kalbėjo Stambulo klubo strategas E.Atamanas.