Memfyje – sėkmingas „Warriors“ startas po pergalingo K. Thompsono tritaškio

NBA atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio iki 4 pergalių pirmosiose rungtynėse naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Memphis Grizzlies“ krepšininkai namuose dramatiškai 116:117 (32:24, 29:31, 29:36, 26:26) pralaimėjo „Golden State Warriors“ ekipai.

Klay Thompsonas.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 2, 2022, 7:32 AM, atnaujinta May 2, 2022, 7:34 AM

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 61:55, o po trečiojo atsiliko 90:91, bet viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Lemtingas buvo svečių puolėjo Klay Thompsono tritaškis likus žaisti 39 sek.

Per likusį laiką nė viena komanda jau nepelnė taškų.

K.Thompsonas prametė dvi baudas ir sutaikė šansą šeimininkų lyderiui Ja Morantui, bet jis prametė tritaškį paskutinę sekundę.,

„Grizzlies“ likus 2 min. pirmavo 112:110, o prasidėjus paskutinei minutei – 116:114.

„Warriors“ lyderis šįkart buvo Jordanas Poole'as, kuris per 37 min. pelnė 31 tašką (7/10 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Snaiperis Stephenas Curry pridėjo 24 taškus (5/12 tritaškių).

„Warriors“ po pertraukos rungtyniavo be Draymondo Greeno, kuris buvo išvarytas iš aikštės po pražangos prieš Brandoną Clarke'ą.

„Grizzlies“ lyderis J.Morantas per 38 min. pelnė 34 taškus (10/20 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitos rungtynės vėl vyks Memfyje.

„Grizzlies“: Ja Morantas 34 (10/20 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 9 atk. kam., 10 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 33 (4/9 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 7/9 baudų, 10 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 14 (7 atk. kam.), Brandonas Clarke'as 12.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 31 (7/10 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Stephenas Curry 24 (3/8 dvitaškių, 5/12 tritaškių), Andrew Wigginsas 17 (8 atk. kam.), Klay Thompsonas 15 (3/10 tritaškių).