Ja Moranto krepšinio šou palaužė „Golden State Warriors“

Ja Morantas ir jo atstovaujama „Memphis Grizzlies“ atstatė lygybę NBA Vakarų konferencijos pusfinalio atkrintamųjų varžybų serijoje.

Ja Morantas įmetė 47 taškus.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 4, 2022, 8:06 AM, atnaujinta Mar 13, 2023, 9:23 AM

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusioje dvikovoje „grizliai“ namuose 106:101 (33:25, 23:26, 21:26, 29:24) pranoko svečius iš San Francisko.

Labiausiai nugalėtojų gretose spindėjo beveik pusšimtį taškų įmetusio J.Moranto žvaigždė.

Gynėjas į priešininkų krepšį suvertė 47 taškus (10/19 dvit., 5/12 trit., 12/13 baud.), o prie jų pridėjo 8 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai sužaidė 27 taškais pasižymėjęs Stephenas Curry.

Rungtynių metu vyko apylygė kova, kuri tęsėsi iki paskutiniųjų minučių. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei aikštės šeimininkai pirmavo vos taško pranašumu 102:101.

Vis dėlto šaltakraujiškai rungtynes „uždaręs“ J.Morantas didesnių vilčių svečiams nesuteikė – „Grizzlies“ išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Trečiosios serijos rungtynės „Warriors“ tvirtovėje vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

„Memphis Grizzlies“: Ja Morantas 47, Ziaire Williamsas 14, Jarenas Jacksonas 12, Brandonas Clarke'as 10.

Golden State Warriors“: Stephenas Curry 27, Jordanas Poole'as 20, Andrew Wigginsas 16.

REPORTERIS: prasidėjo išankstinis balsavimas