Įspūdinga kova: K. Duranto palaikoma „Monaco“ ekipa neatlaikė „Olympiakos“ namų arenos pragaro

Pirėjo „Olympiakos“ klubas prasibrovė į Eurolygos finalo ketvertą. Graikai trečiadienį namuose po dramatiškos kovos iškovojo pergalę prieš „Monaco“ ekipą 94:88 (11:13, 30:35, 25:22, 28:18) ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Lemiama Eurolygos kova dėl bilieto į finalo ketvertą: „Olympiakos“ – „Monaco“.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 4, 2022, 9:27 PM, atnaujinta May 4, 2022, 11:56 PM

Svečiai geriau pradėjo dvikovą, o po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų persvarą 48:41.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos. Mike'o Jameso vedami svečiai toliau kontroliavo dvikovą. Vis dėlto 12,5 tūkst. sirgalių palaikomi graikai į mačą grįžo lemiamu metu.

Daugiausiai prie to prisidėjo Kostas Sloukas, kuris 30 minučių tylėjo, nepelnydamas nė taško, o mačą galiausiai baigė savo sąskaitoje turėdamas 15 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje K.Slouko ir Tylerio Dorsey tolimi metimai padidino šeimininkų persvarą iki 6 taškų, o kitoje aikštės pusėje svečiai nesugebėjo sukurti sėkmingos atakos, tad pergalę ir bilietą į finalo ketvertą iškovojo „Olympiakos“.

Mačą Taikos ir draugystės arenoje stebėjo NBA žvaigždė Kevinas Durantas ir Holivudo aktorė Emma Stone.

„Monaco“ gretose žaidžiantis Donatas Motiejūnas mače pelnė 7 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Dar net nesibaigus rungtynėms Pirėjo ekipos sirgaliai puolė bėgti į aikštę, juos teko tramdyti apsaugos darbuotojams. Visgi rungtynės galiausiai baigėsi, o aistruoliai ėmė švęsti pergalę kartu su žaidėjais. Keli tūkstančiai sirgalių aikštės viduryje ėmė sveikinti savo numylėtinius ir dainavo pergales dainas.

„Olympiakos“: Shaquielle’as McKissicas 18, Thomasas Walkupas 17 (3/5 trit.), Tyleris Dorsey 16, Kostas Sloukas 15 (5 rez. per.), Aleksandras Vezenkovas (7 atk. kam.) ir Hassanas Martinas po 9.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 24 (2/10 trit.), Yakuba Ouattara 15 (5/7 trit.), Parisas Lee 14, Dwayne’as Baconas 12.