„Heat“ iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę prieš „76ers“

„Miami Heat“ krepšininkai NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje namuose 119:103 (31:24, 29:28, 31:28, 28:23) užtikrintai įveikė „Philadelphia 76ers“.

„Heat“ iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę prieš „76ers“<br> AP/Scanpix nuotr.

May 5, 2022, 7:30 AM

Tylerio Herro vedami šeimininkai per pirmąją rungtynių pusę surinko 60 taškų ir sugebėjo įgyti 8 taškų persvarą.

Po pertraukos Majamio komanda ir toliau demonstravo puikų puolimą ir užsitikrino nesunkią pergalę.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jimmy Butleris. Puolėjas per 37 minutes surinko 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Serijoje iki 4 pergalių „Heat“ krepšininkai pirmauja 2:0. Sekančios serijos rungtynės vyks Filadelfijoje penktadienį 2 val. Lietuvos laiku.

„76ers“ ekipai dėl skruostikaulio lūžio nepadeda komandos lyderis Joelis Embiidas.

„Heat“: Bamas Adebayo 23, Jimmy Butleris 22, Victoras Oladipo 19, Tyleris Herro 18.

„76ers“: Tyrese’as Maxey 34, Tobiasas Harrisas 21, Jamesas Hardenas 20.