NBA reguliaraus sezono geriausia komanda „Phoenix Suns“ ir toliau pergalingai žygiuoja atkrintamosiose. Arizonos valstijos ekipa namuose 129:109 (32:28, 26:32, 31:23, 40:26) įveikė „Dallas Mavericks“.

Lemiamu metu įspūdingą spurtą surengę „Suns“ krepšininkai sutriuškino L. Dončičiaus vedama „Mavericks“<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

May 5, 2022, 8:07 AM

„Mavericks“ ketvirtasis kėlinys prasidėjo Jaleno Brunsono tolimu metimu ir skirtumo sumažinimu iki 3 taškų (86:89). Visgi, čia geri dalykai svečiams ir baigėsi.

„Suns“ laimėjo atkarpą 33:9, kurios metu Chrisas Paulas surinko net 14 taškų. Tuo tarpu visus 9 svečių taškus pelnė Luka Dončičius.

Lemiamas minutes komandos leido sužaisti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams ir Dalaso klubui pavyko skirtumą sumažinti iki 20 taškų.

„Suns“ į priekį vedė gynėjų duetas. Devinas Bookeris per 35 minutes surinko 30 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Chrisas Paulas per 36 minutes pridėjo 28 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ ekipoje ir vėl lyderio vaidmenyje buvo Luka Dončičius. Slovėnas per 36 minutes surinko 35 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Serijoje iki 4 pergalių Finikso ekipa pirmauja 2:0. Sekančios rungtynės bus žaidžiamos Dalase penktadienį 4 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Suns“: Devinas Bookeris 30, Chrisas Paulas 28, Jae Crowderis 15, Mikalas Bridgesas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35, Reggie Bullockas 16, Spenceris Dinwiddie 11.