„Warriors“ puolimo uraganas nušlavė „Grizzlies“ ekipą: sustojo tik ties 142 taškų žyma

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio trečiosiose rungtynėse naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Golden State Warriors“ namuose 142:112 (26:28, 38:29, 37:23, 41:32) sutriuškino „Memphis Grizzlies“ krepšininkus.

Stephenas Curry.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 8, 2022, 8:53 AM

Serijoje iki 4 pergalių „Warriors“ pirmauja 2:1 ir kitas rungtynes taip pat žais namuose.

Po dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 64:57, bet antrąją mačo pusę laimėjo triuškinamai – 78:55.

Kai skirtumas perkopė 20 taškų, „Warriors“ toliau mėgavosi puolimu ir pataikė net 63 proc. metimų.

„Wariors“ snaiperis Stephenas Curry per 34 min. pelnė 30 taškų (5/6 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 14/14 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jordanas Poole'as pridėjo 27 taškus, o Klay Thompsonas – 21.

Memfio ekipos lyderis Ja Morantas per 36 min. surinko 34 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Jis iškrito iš rikiuotės trečiajame kėlinyje dėl kelio traumos.

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (5/6 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 14/14 baudų, 6 rez. perd.), Jordanas Poole'as 27 (8/12 dvitaškių, 3/5 tritaškių), Klay Thompsonas 21 (4/7 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 9 atk. kam.), Jonathanas Kuminga 18, Andrew Wigginsas 17.

„Grizzlies“: Ja Morantas 34 (9/14 dvitaškių, 4/7 trit., 7 rez. perd.), Desmondas Bane'as 16, Jarenas Jacksonas 15.