L. Dončičius ir „Mavericks“ pabudo: po dar vienos pergalės išlygino serijos rezultatą

„Dallas Mavericks“ su Luka Dončičiumi priešakyje atstatė lygybę NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje. Vėlyvą sekmadienio vakarą Lietuvos laiku vykusioje dvikovoje Dalaso klubas savo žiūrovų akivaizdoje 111:101 (37:25, 31:31, 19:22, 24:23) pranoko „Phoenix Suns“ krepšininkus.

L. Dončičius.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 9, 2022, 7:15 AM

Šiuo metu serijoje iki keturių pergaliu abi komandos yra pasidalinusios po du laimėjimus.

Nugalėtojus į priekį vedė 23-ejų Slovėnijos krepšinio žvaigždė. L.Dončičius per 36 minutes pasižymėjo įmesdamas 26 taškus, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“ žvaigždei talkino Dorianas Finney-Smithas, kuris į priešininkų krepšį įmetė 24 taškus.

Tuo metu „Suns“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Devinas Bookerio žaidimas. Gynėjas per 43 minutes pelnė 35 taškus, o prie jį pridėjo ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą ir pirmaujančios komandos vaidmenyje išliko iki pat rungtynių pabaigos.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Suns“ buvo pavykę priartėti prie savo varžovų, tačiau svečiai pranašumą sumažino tik iki keturių taškų.

Akistatos pabaigoje vėl į priekį nurūkusi „Mavericks“ šventė pergalę ir atstatė lygybę šioje serijoje. Primename, kad pirmąsias dvejas rungtynes laimėjo Finikso klubas.

Penktosios rungtynės Finikse bus žaidžiamos naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 26, Dorianas Finney-Smithas 24, Jalenas Brunsonas 18, Davis Bertanis 12.

„Phoenix Suns“: Devinas Bookeris 35, Jae Crowderis 15, Deandre Aytonas 14, Cameronas Johnsonas 11.