Įspūdingas J. Butlerio šou „Heat“ ekipai išplėšė septintąsias rungtynes Rytų konferencijos finale

Šeštose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse „Miami Heat“ lyderis Jimmy Butleris sužaidė įspūdingas rungtynes, o jo atstovaujama ekipa išvykoje 111:103 (29:22, 19:24, 34:29, 29:28) nugalėjo „Boston Celtics“ krepšininkus.

J. Butleris.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2022-05-28 08:08

Serijoje iki 4 pergalių rezultatas lygus – 3:3. Lemiamas mačas vyks pirmadienį 3 val. 30 min. Lietuvos laiku.

NBA finale vietą išsikovojo „Golden State Warriors“ krepšininkai, kurie 4:1 įveikė „Dallas Mavericks“.

Likus žaisti 3 su puse minutes „Celtics“ gynėjas Marcusas Smartas realizavo abu baudos metimus ir išlygino rezultatą – 99:99.

Tačiau tuomet „Heat“ krepšininkai kelis kartus paeiliui puikiai sužaidė gynyboje, o kitoje aikštės pusėje J.Butleris pelnė 2 taškus su pražanga, PJ Tuckeris pataikė 3 baudų metimus iš 4 ir svečiai įgijo 6 taškų persvarą.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, Jaysonas Tatumas pataikė dvitaškį, tačiau tuo pačiu sekančioje atakoje atsakė J.Butleris.

Likus rungtyniauti 40 sekundžių J.Tatumas išprovokavo šeštąją Maxo Struso pražangą ir pataikęs abu baudos metimus skirtumą sumažino iki 4 taškų.

Visgi, rungtynių pabaigoje Majamio klubas savo persvaros neišbarstė, o J.Butleris pataikė keturis baudos metimus.

„Heat“ neabejotinu lyderiu buvo J.Butleris. Puolėjas per nepilnas 46 minutes pelnė 47 taškus, atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir po kartą blokavo varžovų metimą bei suklydo.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30, Derrickas White'as 22, Jaylenas Brownas 20, Marcusas Smartas 14 Robertas Williamsas.

„Heat“: Jimmy Butleris 47, Kyle'as Lowry 18, Maxas Strusas 13, P.J. Tuckeris 11.