Puiki rungtynių pradžia D. Motiejūną su „Monaco“ atvedė į pirmąją pergalę Prancūzijos finale

Trečiadienį Prancūzijos krepšinio čempionate prasidėjo finalas, kuriame rungtyniauja ir Donatas Motiejūnas. Lietuvio atstovaujamas „Monaco“ išvykoje 82:74 (29:17, 20:19, 16:18, 17:20) įveikė Vilerbano ASVEL ekipą.

D. Motiejūnas.<br> asmonaco.basketball nuotr.

Jun 15, 2022, 11:22 PM

Lietuvio atstovaujama ekipa jau po pirmojo kėlinio susikaupė dviženklį pranašumą ir iki ilgosios pertraukos sugebėjo jį dar labiau padidinti.

Trečiojo kėlinio pradžioje Vilerbano ekipai pavyko atsilikimą sumažinti iki 4 taškų (45:49), tačiau „Monaco“ greitai atstatė dviženklę persvarą ir per rungtynes nė karto neleidę šeimininkams pirmauti šventė pergalę.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 11 minučių ir per jas pasižymėjo surinkdamas 7 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 9 naudingumo balus.

Serijoje iki 3 pergalių Monako klubas pirmauja 1–0. Kitos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį, Vilerbane.

ASVEL: Elie Okobo 17, Davidas Lighty 13, Chrisas Jonesas 12, Williamas Howardas 10.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 17, Alpha Diallo 16, Dwayne’as Baconas 13, Willas Thomasas 12.