Antroji pergalė: Lietuvos 17-mečių rinktinė sutriuškino Dominikos Respublikos bendraamžius

Pasaulio vaikinų iki 17 metų krepšinio čempionate Ispanijoje sekmadienį antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė, sutriuškinusi Dominijos Respublikos komandą 108:60 (28:22, 29:9, 28:8, 23:11).

Lietuvos rinktinė iškovojo antrąją pergalę.<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jul 3, 2022, 9:07 PM, atnaujinta Jul 3, 2022, 9:34 PM

Pirmajame B grupės ture lietuviai 71:68 įveikė ispanus, o dominikiečiai 81:69 nugalėjo japonus.

Nepriklausomai nuo grupės rezultatų visos komandos žais aštuntfinalyje.

Antrosiose rungtynėse lietuviai sekmadienį ne iškart atitrūko.

Po pirmojo kėlinio jie pirmavo tik 6 taškais (28:22), bet pagerinę gynybą ėmė triuškinti varžovus.

Po galingo antrojo kėlinio skirtumas išaugo iki 57:31, o antrąją mačo pusę lietuviai laimėjo 51:19.

Lietuva: Justas Stonkus 16, Petras Padegimas ir Deividas Žukauskas po 15, Augustas Navickas 13, Aleksas Bieliauskas po 12.

Dominikos Respublika: Luisas Diazas 15, Jalenas Pichardo ir Maylonas Marte po 9, Danny Carbuccia 8.