Europos čempionatą Lietuvos 20-mečiai pradėjo pralaimėjimu prieš ispanus

Podgorocijoje, Juodkalnijoje vykstančiame Europos U20 krepšinio čempionato starte Lietuvos rinktinė 65:75 (18:17, 13:18, 17:17, 17:23) nusileido bendraamžiams iš Ispanijos.

Europos čempionatą Lietuvos 20-mečiai pradėjo pralaimėjimu prieš ispanus<br> FIBA nuotr.

Jul 17, 2022, 8:45 AM

Lietuviai užtikrinčiau pradėjo rungtynes ir pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos Mindaugo Noreikos auklėtiniai pirmavo 17:9.

Visgi, per kelias minutes ispanai skirtumą sugebėjo sumažinti iki minimumo, o antrajame kėlinyje jau išsiveržė į priekį ir į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 35:31.

Rungtynių likimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Kėlinio pirmąją minutę komandas skyrė tik 2 taškai (50:52), tačiau kėliniui įpusėjus Lietuvos varžovai jau turėjo dviženklį pranašumą – 65:55.

Įgytos persvaros Ispanijos jauniai nebepaleido ir iškovojo pergalę dviženkliu skirtumu – 75:65.

Lietuvai čempionate negali padėti trys svarbūs rinktinės žaidėjai – Ąžuolas Tubelis, Liutauras Lelevičius ir Titas Sargiūnas.

Lietuvių grupėje taip pat rungtyniauja Čekijos ir Ukrainos rinktinės. Sekančias rungtynes lietuviai žais sekmadienį 19 val. 45 min. prieš ukrainiečius.

Lietuva: Mantas Rubštavičius 15, Augustas Marčiulionis 14, Hubertas Pivorius 9.

Ispanija: Miguelis Montesdeoca ir Millanas Jimenezas po 11, Rubenas Dominguezas 10, Michaelis Caicedo, Adria Domenechas ir Juanas Nunezas po 9.