16-metės merginos Europos čempionate patyrė dar vieną pralaimėjimą

Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinei nepavyko atsitiesti po Europos čempionato aštunfinalyje patirtos nesėkmės.

Merginos patyrė dar vieną nesėkmę.<br>FIBA com nuotr.

Aug 24, 2022, 8:59 PM

Gitauto Kievino auklėtinės 68:69 (17:13, 21:15, 16:11, 14:30) apmaudžiai krito prieš Lenkijos rinktinę ir galutinėje turnyro rikiuotėje nebepakils aukščiau 13-osios vietos.

Gana atkaklios pirmosios mačo dalies pabaigoje lietuvės atitrūko dviženkliu skirtumu ir iki ketvirtojo kėlinio užtikrintai pirmavo. Visgi tuomet skirtumas ėmė sparčiai tirpti ir likus minutei lenkėms pelnius taškus su pražanga lietuvės jau atsiliko – 68:69. Per likusį laiką komandos taškais nepasižymėjo ir finalinė sirena skelbė apie Lenkijos pergalę.

Lietuves į priekį šįkart tempė po nesėkmingo aštunfinalio į savo vėžes grįžusi lyderė – Sintija Aukštikalnytė. Jos sąskaitoje – 20 taškų. Victorija Matulevičius pridėjo 14 taškų, o Austėja Babraitis pasižymėjo dvigubu dubliu – 11 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

Ketvirtadienį čempionate – pertrauka, o toliau lietuvių lauks Vokietijos ir Čekijos poros pralaimėtojų testas. Pergale šiame mače garantuotų 14-ą vietą. Tiesioginė rungtynių transliacija – penktadienį nuo 16:00 val. FIBA „YouTube“ kanale.

Lietuva: Sintija Aukštikalnytė 20, Victorija Matulevičius 14, Austėja Babraitis 11, Austėja Rauckytė 9.

Lenkija: Lucja Grzadziela 23, Maja Kusiak 20, Weronika Gbiorczyk 8.