Po pertraukos smogę italai pranoko Rygoje prieglobstį radusius Ukrainos krepšininkus

Trečiadienį startavo antrasis atrankos į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą etapas. Jame į kovą sau simbolinę datą stojo ir Nepriklausomybės dieną mininti Ukraina, kuri namų rungtynes dėl Rusijos pradėto karo žaidžia Rygos mieste (Latvija).

I.Sanonas.<br>FIBA nuotr.

Aug 24, 2022, 9:11 PM

Galingai pirmoje rungtynių pusėje žaidę ukrainiečiai po pertraukos neatlaikė italų puolimo bangos. Ainaro Bagatskio auklėtiniai nusileido varžovams 89:97 (19:19, 26:15, 22:38, 22:25).

Itin sėkmingai antrąjį kėlinį sužaidę ukrainiečiai po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviženklį pranašumą – 45:34.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje italai smogė priešininkams su dviguba jėga. Italijos rinktinė per ketvirtį įmetė net 38 taškus ir persvėrė rezultatą.

Ketvirtajame kėlinyje italai sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą ir sėkmingai užbaigę rungtynes iškovojo ketvirtąją pergalę atrankos cikle.

Ukrainiečiai atrankoje į pasaulio pirmenybes per penkerias rungtynes laimėjo sykį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Simone Fontecchio. Jis įmetė 20 taškų.

Ukrainos ekipoje rezultatyviausias buvo Sviatoslavas Michailiukas. Jo sąskaitoje – 11 taškų.