Serbijos rinktinė pateisina favoritų etiketę – sutriuškinti Suomijos krepšininkai

Europos krepšinio čempionato D grupės trečiojo turo paskutinėse rungtynėse Serbijos rinktinė 100:70 (33:22, 29:12, 14:14, 24:22) įrodė savo pranašumą prieš Suomijos rinktinę

Serbija – Suomija<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 5, 2022, 9:38 PM, atnaujinta Sep 5, 2022, 11:59 PM

Serbų ir suomių atkakli kova vyko tik pirmas penkias minutes. Suomijos rinktinė sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes pirmavo 15:10, tačiau jau pirmasis kėlinys baigėsi Serbijos naudai rezultatu 33:22.

Antrajame kėlinyje suomių situacija tik dar labiau prastėjo ir po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė 28 taškai – 62:34.

Antroje rungtynių pusėje Serbijos krepšininkai leido sau sumažinti intensyvumą, tačiau vis tiek sugebėjo rungtynes pabaigti pelnydami 100 taškų.

Serbija: Nemanja Nedovičius ir Vasilije Micičius po 14, Nikola Jokičius ir Nikola Kaliničius po 14.

Suomija: Lauri Markkanenas 18, Edonas Maxhuni ir Elias Valtonenas po 10.

Prahos mieste, Čekijoje vykstančioje D grupėje dėl kelialapių į atkrintamąsias varžybas be Suomijos ir Serbijos komandų rungiasi Lenkija, Izraelis, Čekija ir Nyderlandai.

Laurio Markkaneno vedami suomiai čempionatą pradėjo po pratęsimo 87:89 nusileisdami Izraelio krepšininkams, tačiau vėliau atsitiesė 89:59 sutriuškindami lenkus.

Serbijos rinktinė čempionatą pradėjo dvejomis pergalėmis. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai 100:76 įveikė nyderlandus ir 81:68 nugalėjo čekus.