Izraelio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate – neprilygo lenkams

Penktoji Europos krepšinio čempionato diena prasidėjo D grupės kova tarp Izraelio ir Lenkijos krepšininkų. Pergalę rezultatu 85:76 iškovojo lenkai.

Lenkija – Izraelis<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 5, 2022, 2:31 PM, atnaujinta Sep 5, 2022, 5:06 PM

Pirmasis ketvirtis sėkmingesnis buvo Lenkijos krepšininkams. Varžovų puolimą antroje kėlinio pusėję stabdę lenkai po 10-ies minučių pirmavo 23:16, tačiau Izraelio komandai užteko vos minutės antrajame kėlinyje, kad komandas skirtų vos 2 taškai – 23:21.

Visgi, Guy Goodeso auklėtiniai sėkmingos atkarpos nesugebėjo pratęsti ir toliau turėjo vytis varžovus.

Trečiojo kėlinio viduryje mūsų kaimynai įgijo dviženklę persvarą (55:44) ir nuo to laiko užtikrintai kontroliaco rungtynes bei šventė svarbią pergalę.

Tragiškas rungtynes sužaidė Izraelio komandos lyderis Denis Avdija. „Washington Wizards“ komandos puolėjas per 27 minutes surinko 3 taškus (0/2 dvit., 1/ 4 trit., 0/2 baud.), 8 atkovotus ir prarastus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus. D.Avdijai būnant aikštelėje Izraelio rinktinė praleido 26 taškais daugiau nei įmetė.

Lenkija: A.J. Slaughteris 24, Aleksanderis Balcerowski 17, Aaronas Celas 13.

Izraelis: Yovelis Zoosmanas 18, Yamas Madaras 17, Tamiras Blattas 10.

Prahoje (Čekija) vykstančiose D grupės kovose Izraelio ekipa pirmosiose dviejose rungtynėse šventė dvi pergalės.

Pirmenybių starte žydai po pratęsimo 89:87 palaužė Suomiją, o antrose rungtynėse 74:67 pranoko Nyderlandus.

Tuo metu Lenkijos krepšininkai į rungtynes žengė turėdami po pergalę ir pralaimėjimą.

Čempionatą lenkai pradėjo 99:84 įveikdami šeimininkę Čekiją, tačiau jau kitose rungtynėse 59:89 buvo nušluota įpykusios Suomijos.