„Juventus“ pasiekė pirmą pergalę draugiškų mačų cikle

Utenos „Juventus“ iškovojo pirmąją pergalę kontrolinių rungtynių cikle. Donaldo Kairio auklėtiniai Utenoje nugalėjo Uogrės „Ogre“ ekipą 88:74 (21:14, 27:29, 22:19, 18:12).

Ž.Skučas<br>G.Šiupario nuotr.

2022-09-12 21:27

Pirmajame rungtynių kėlinyje uteniškiai puikiai tvarkėsi gynyboje, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo septynių taškų skirtumu – 21:14.

Antrajame kėlinyje komandos varžėsi lygiai, o svečiams iš Latvijos pavyko priartėti. Dovydas Romančenka kėlinį uždarė taikliu tolimu metimu, taip padidinęs „Uniclub Casino – Juventus“ persvarą iki penkių – 48:43.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – komandos ir toliau demonstravo lygią kovą, o prieš lemiamą rungtynių ketvirtį Utenos komandai pavyko padidinti persvarą iki aštuonių – 70:62.

Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai dar labiau padidino savo pranašumą bei pabaigė darbus šiose kontrolinės rungtynėse – 88:74.

Uteniškius į pergalę vedė 19 taškų pelnęs Žygimantas Skučas, 18 pridėjo Martynas Gecevičius (4/10 tritaškių), 15 – D.Romančenka, 9 – Aleksas Nikoličius, po 8 – Ernestas Sederevičius (10 atk. kam.) ir kartu su komanda sportuojantis Martynas Paliukėnas, 7 – Jawunas Evansas, 4 – Alexas Hamiltonas.

Latvijos komandos gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs Ugis Pinete'as.