Nyderlandų klubui nepasipriešinę „Šiauliai“ Čempionų lygoje nerungtyniaus

Šiaulių „Šiauliai“ suklupo jau pirmajame atrankos į FIBA Čempionų lygą etape. Šiauliečiai Malagoje 73:85 (18:23, 10:27, 24:12, 21:23) nusileido Hertogenboso „Heroes“.

Nyderlandų klubui nepasipriešinę „Šiauliai“ Čempionų lygoje nerungtyniaus<br> FIBA nuotr.

Sep 21, 2022, 11:16 PM

Šiauliečiams tragiškas tapo antrasis rungtynių kėlinys. Antanto Sireikos auklėtiniai per 10 minučių pataikė tik 4 metimus iš žaidimo, o į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdami 22 taškų skirtumu – 28:50.

Saulės miesto ekipoje naudingiausiai rungtyniavo Donatas Sabeckis. Lietuvis per 33 minutes surinko 16 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 18 naudingumo balų.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis ir Kyle’as Mangas po 16, Paulius Danusevičius 11.

„Heroes“: Emmettas Naaras ir Vernersas Kohsas po 17, Thomasas Van der Marsas 12.

Antrajame atrankos etape Nyderlandų ekipa susitiks su Malagos „Unicaja“.