Rimo Kurtinaičio sugrįžimas į LKL: „Žinau, ką reikia daryti – pamiršti neįmanoma“

Naujo sezono LKL čempionato pirmąją dieną šeštadienį lygoje pergalingai debiutavo „Wolves“ klubas, prie savo vairo prisiviliojęs garsų strategą Rimą Kurtinaitį. Jo auklėtiniai svečiuose 81:76 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandą, kuri po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą.

Rimas Kurtinaitis.<br> LKL nuotr.

Sep 24, 2022, 9:01 PM, atnaujinta Sep 24, 2022, 9:17 PM

„Labai džiaugiamės, kad laimėjome, nes klubas naujas, žaidėjai susirinko iš skirtingų komandų, – sakė R.Kurtinaitis. – Kai žaidi draugiškas rungtynes, viskas paprasčiau.

Du pirmus kėlinius negalėjome išsijudinti. Mes žaidžiame greitai, bet šįkart to trūko. Po pertraukos pradėjome geriau gintis, todėl galėjome bėgti į priekį ir taip perlaužėme rungtynes.“

62-ejų R.Kurtinaitis pripažino, kad atsiliepė ir dėmesys naujam klubui, kuris tik pradeda savo istoriją.

„Ažiotažas aplink mūsų klubą yra didelis. Visi laukė, kaip mes čia atrodysime.

Mane,kaip trenerį daug kas tenkino, bet nepataikėme laisvų metimų. Mano darbas yra kurti situacijas, o žaidėjų darbas – jomis pasinaudoti.

Kelis kartus neįmetėme iš po krepšio, bet ateityje dėl to problemų neturėtų būti. Kaip pirmos rungtynės visai neblogos. Visada galima geriau, bet svarbiausia yra pergalė“, – teigė treneris.

R.Kurtinaitis kalbėjo ir apie savo sugrįžimą į oficialias varžybas.

„Kaip ir žaidėjai, taip ir treneriai pasiekia piką turbūt viduryje sezono. Bet esmė tokia, kad ką žinai, tą jau žinai.

Juk jei neskaitei knygos pusę metų – tai negali sakyti, kad pamiršai raides ar ne? Ką žinai, tą žinai.

Aš žinau, ką reikia daryti. Žinau, kas veikia Lietuvoje, kas Eurolygoje, kas Europos taurės varžybose.

To pamiršti negali. Tai yra mano darbas ir mano gyvenimas“, – sakė R.Kurtinaitis.

Kitą savaię „Wolves“ komandos laukia kovos Bulgarijoje dėl teisės žaisti FIBA Europos taurėje.

Pirmasis varžovas – Salonikų „Aris“.

„Jie pasikeitė, turi šešis amerikiečius, kurie yra naujokai Europoje. „Aris“ žaidė dvejas rungtynes, bet dar nepavyko gauti vaizdo įrašų.

Tačiau mes daugiau žiūrime į save. Mums nesvarbu, su kuo žaisti. Turime savo bėdų, jas reikia ištaisyti“, – sakė tituluotas treneris.